CHEMTRAIL

Debata o pojavih, ki niso vsakdanji

CHEMTRAIL

OdgovorNapisal/-a Theryon » 19 Jun 2009, 14:24

Pozdravljeni!! Sem nov na tem forumu,mislim pa da je že čas,da začnemo kako debato o chemtrailih ki se pojavljajo na našem nebu. Kdor zdaj začudeno gleda kaj je to,naj mu na brzino povem.so(naj bi bile)kemične sledi za letali,ki jih izpuščajo direktno iz letal samih. Vse naj bi se delalo načrtno in verjetno z določenim namenom! Sam tega tudi nisem poznal,a so mojo pozornost pritegnili grafiti po MB ter članek o tem v dnevniku Večer.Začel sem malo brskat po internetu in sem zgrožen,da se to dogaja tudi pri nas! Zanima me ali ima kdo kaj več info. o tem ali kdo to kaj pozna.

lp Theryon
Theryon
 
Prispevkov: 23
Pridružen: 19 Jun 2009, 14:16

Re: CHEMTRAIL

OdgovorNapisal/-a predator_slo » 19 Jun 2009, 15:06

Zanimivo..po resnici povedano za ta pojav še nisem slišal.Sem pa sedaj malo pobrskal po internetu in izvedel precej zanimivih stvari vendar nikjer nobenega dokaza da to res obstaja.Če kdo ve kaj več lepo prosim za kako razlago..

Lp
predator_slo
 
Prispevkov: 109
Pridružen: 12 Dec 2008, 15:23
Kraj: okolica grosuplja 460m.n.v.

Re: CHEMTRAIL

OdgovorNapisal/-a Poberznik » 19 Jun 2009, 15:29

Uporabniški avatar
Poberznik
Site Admin
 
Prispevkov: 130
Pridružen: 30 Mar 2006, 18:40
Kraj: Šentjanž pri Dravogradu

Re: CHEMTRAIL

OdgovorNapisal/-a Alex » 19 Jun 2009, 16:18

Še ena teorija zarote. :D
Alex
 
Prispevkov: 6
Pridružen: 30 Apr 2009, 16:09

Re: CHEMTRAIL

OdgovorNapisal/-a Theryon » 19 Jun 2009, 17:12

Jasno je kot beli dan,da se nekaj dogaja tam zgoraj-pa ne mi prosim spet rečt da je to teorija zarote! Prosim! Rad bi samo da mi nekdo razloži zakaj ob istem času letita 2 letali,za eno sled zginja za drugo pa ne!! Ta druga sled se počasi pretvori v neko meglico.Hecno je,da izgleda kot da se res to dela načrtno,ker NI problem videt kakih 10 letal ki letajo sem ter tja,naredijo popolno meglo,nakar je nebo bele barve,čeprav je pred njimi bilo lepo plavo :?: Polno ljudi trdi da je bilo že zmeraj tako,polno sploh ne verjame temu,nekateri zagovarjajo zaroto... Vem kako je,tudi sam nisem mogel ali hotel verjeti kaj takega!Zato sem pa se obrnil sem,da malo podebatiramo,da mi kdo kaj bolj razjasni.

Hvala
Theryon
 
Prispevkov: 23
Pridružen: 19 Jun 2009, 14:16

Re: CHEMTRAIL

OdgovorNapisal/-a Poberznik » 19 Jun 2009, 17:24

Navadni smrtniki tega najverjetneje nikoli ne bomo zvedeli, tako kot še mnogo drugih stvari.
Še ena tema za kreganje :lol:
Uporabniški avatar
Poberznik
Site Admin
 
Prispevkov: 130
Pridružen: 30 Mar 2006, 18:40
Kraj: Šentjanž pri Dravogradu

Re: CHEMTRAIL

OdgovorNapisal/-a alc » 20 Jun 2009, 11:26

Poberznik napisal/-a:Navadni smrtniki tega najverjetneje nikoli ne bomo zvedeli, tako kot še mnogo drugih stvari.
Še ena tema za kreganje :lol:


to je dokaz zarote
:lol: :lol: :lol:
ja tudi sam opazujem to nad belo krajino.
dezevnica ze dolgo ni taksna kot je bila.
drugac je pa zgodovina chemtrailov zelo zanimiva in zavita v meglo
to kar se danes dogaja mi navadni smrtniki nevemo lahko samo uporabimo zdravo pamet in če nismo naivni sprejmemo dejstvo da vlade ne delajo za nas ampak za nekoga tretjega torej tudi chemtrejli so namenjeni necemu oziroma nekemu planu nekoga ki dela nam za hrbtom in proti nasemu interesu. dokaz- kdo od nas hoče vojno a vojne se redno dogajajo?
zanimiv video na to temo za katerega si je treba vzeti čas ker traja3h
http://video.google.com/videoplay?docid ... 1105390386
drugače pa da se vrnbemo na temo je odlična stran orgon.si.
rešitev za chemtraile naj bi bila cloudbuster sam ze zbiram počasi materjal sam ga pa se nisem uspel narediti mislim pa da bi letos kr morau zalaufat.
a ga ima kdo slučajno ze narjenega?bi bilo fino imeti info iz prve roke
lp
om tat sat
alc
 
Prispevkov: 59
Pridružen: 10 Avg 2006, 19:00
Kraj: crnomelj

Re: CHEMTRAIL

OdgovorNapisal/-a aurog82 » 21 Jun 2009, 22:27

mene tudi zanima kaj se dogaja??
aurog82
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 20 Jun 2009, 10:39

Re: CHEMTRAIL

OdgovorNapisal/-a Theryon » 22 Jun 2009, 15:44

Nekaj se zagotovo dogaja,a nihče na zna razložit kaj,mene pa zelo firbec daje.Zato evo vam en domač link

http://www.modronebo.info/chemtraili.html; poglejte si,sami se odločite ali verjamete ali ne,pred odločitvijo pa si le vzamite kak dan,ob jasnem vremenu in bodite pozorni na izredne aktivnosti na našem nebu,ter njihove posledice.

lp
Zadnjič spremenil Theryon, dne 23 Jun 2009, 19:40, skupaj popravljeno 1 krat.
Theryon
 
Prispevkov: 23
Pridružen: 19 Jun 2009, 14:16

Re: CHEMTRAIL

OdgovorNapisal/-a aurog82 » 23 Jun 2009, 11:34

že takoj na začetku bi pustil teorije zarot pri miru. brezveze. bom ostal pri dejstvih.

se pravi:
- nekatera letala puščajo za sabo sledi, ki ne izginejo in se razširjajo.
- te črte včasih niso naključno postavljene ampak tvorijo določene vzorce.
- slik s temi umetnimi izpusti je veliko na netu.
- kdaj smo nazadnje videli kaj takega(že sama misel na to da nekaj spuščajo ni ravno prijetna - aja na koncu pa še noben ne poroča o tem, pojavlja pa se že lep čas)
- preveč je toerij zarot glede in vse skupaj se izrodi v zmedo.
- nekateri si dobesedno nočejo priznati, da mogoče le ni tako nedolžno.

ko sem pred tednom dni v Mariboru ta pojav videl na lastne oči(dva letala v polmraku sinhrono narisala simbol X), me je kar stisnilo v želodcu :). še huje je bilo, ko sem takoj za tem želel izvedeti kaj je bilo o tem povedanega v medijih in časnikih. rtvslo, poptv, dnevnik, delo, žurnal... - NIČ, niti enega članka nisem našel. to me je potrlo. in kaj mi je ostalo - dokumentarci o tem. kar pomeni zmešnjava.

hočem povedati, da tudi če ni nič kaj takšnega, bi bilo potem še lažje govoriti ali predstaviti, ali ne?? tako pa ni in vlada neka čudna napetost, ker noben ne ve o čem se gre.

ni potrebe po paniki ali zavračanju. še manj prerekanja ali kregarije med nami. to je izguba časa, se vam ne zdi? potrebno je malo razuma in premisleka. se pravi, kam po odgovore v Sloveniji? zakaj se rišejo črte v slovenskem prostoru? katera letala to počnejo, iz katerih letališč? mogoče pa ni napačno, da postavimo takšna vprašanja. vem da se to že nekaj časa dogaja, toda bolje pozno kot nikoli.

ziga
aurog82
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 20 Jun 2009, 10:39

Re: CHEMTRAIL

OdgovorNapisal/-a predator_slo » 23 Jun 2009, 15:57

predator_slo
 
Prispevkov: 109
Pridružen: 12 Dec 2008, 15:23
Kraj: okolica grosuplja 460m.n.v.

Re: CHEMTRAIL

OdgovorNapisal/-a Theryon » 23 Jun 2009, 19:49

Na spletni strani Skrivnosti Sveta smo že pisali o vremenskem vojskovanju, tokrat pa razkrivamo zastrašujoča dejstva o projektu Shield. Svetovna zdravstvena organizacija (WHO) predvideva število možnih žrtev zaradi projekta Shield v naslednjih 50 letih na okoli 2 milijardi ljudi. V ta podatek je vračunana predvsem zgodnejša smrt starejših oseb in ljudi z boleznimi dihal. Kaj je torej sploh projekt Shield?

Da bi dobili odgovor na to vprašanje, se moramo vrniti v leto 1991, ko sta dva ameriška biokemika patentirala “Stratosferično Welsbachovo nasičevanje za zmanjševanje globalnega segrevanja.” Ali če povemo z drugimi besedami – gre za patent, ki naj bi preprečil bližajoče se segrevanje zemeljskega ozračja in saniral sloj ozona. Na hitro pogledano se zdi, da ima projekt pozitiven učinek, toda - ko bolj spoznamo njegove posledice na naše življenje in zdravje, se nam pokaže v popolnoma drugačni luči.

Najnovejše raziskave so potrdile, da v okviru projekta Shield spuščajo ameriška letala tudi v Evropi v nebo nevarno aluminijevo zmes. Aluminijevo zmes spravljajo v zrak težka vojaška letala, pa tudi linijska letala mednarodnih letalskih družb. Tekočina se pod pritiskom brizga iz cistern po ceveh in šobah vzdolž letalskih kril.

Ko vidimo letalo, ki brizga to tekočino, vidimo za njim belo sled, ki pa se za razliko od navadnih letalskih kondenzov ne zmanjša in tudi takoj ne izgine. Zaradi takšnega načina se je aluminijeve zmesi prijelo ime »Chemtraili« ali če to prevedemo – kemični repi.

Po intenzivnem škropljenju kemikalij v ozračje postane nebo bolj belo. To je posledica razpršenega prahu aluminija, pa tudi zbranih kapljic kondenza, ki so primešane Chemtrail tekočini.

V dnevih in tednih po škropljenju so npr. v ZDA zaznali povečanje naslednjih simptomov: spontane krvavitve iz nosu, težave z dihanjem, glavoboli, motnje v ravnotežju in kronična utrujenost. Pogostejše so bile epidemije gripe, astme, vnetja mrežnice in kratkoročne izgube spomina.

Skratka, škropljenje atmosfere s Chemtraili nam ne prinaša ničesar dobrega, tako za nas, kot tudi za naše otroke in vnuke. Zaradi izjemnega zanimanja za Chemtraile, in ker o teh kemikalijah v dnevnem časopisju ni moč ničesar zaslediti, smo se odločili, da naredimo na spletni strani poseben arhiv.

V tem arhivu so predstavljeni tako slovenski, kot tudi tuji članki, zanimive spletne strani in pričevanja očividcev. Arhiv Chemtrailov se nahaja na povezavi: http://www.skrivnosti-sveta.com/chemtraili.
Theryon
 
Prispevkov: 23
Pridružen: 19 Jun 2009, 14:16

Re: CHEMTRAIL

OdgovorNapisal/-a alc » 24 Jun 2009, 12:37

om tat sat
alc
 
Prispevkov: 59
Pridružen: 10 Avg 2006, 19:00
Kraj: crnomelj

Re: CHEMTRAIL

OdgovorNapisal/-a alc » 24 Jun 2009, 19:41

možno da so chemtrailsi povezani tudi z morgelonsi vsej italjani jih povezujejo po prvem dokazanem morgelonsu v italiji
http://www.ecplanet.com/blog/archive/20 ... talia.html
prevajalniki prevajajo stran
:)
om tat sat
alc
 
Prispevkov: 59
Pridružen: 10 Avg 2006, 19:00
Kraj: crnomelj

Re: CHEMTRAIL

OdgovorNapisal/-a alc » 25 Jun 2009, 09:15

tukaj je tudi par zanimivih linkov
http://www.rumormillnews.com/cgi-bin/fo ... ead=149485
drugač je pa ta forum o vsem na drugačen način kot novice
:mrgreen:
om tat sat
alc
 
Prispevkov: 59
Pridružen: 10 Avg 2006, 19:00
Kraj: crnomelj

Naslednja

Vrni se na Ekstremno vreme

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov

cron