CHEMTRAIL

Debata o pojavih, ki niso vsakdanji

Re: CHEMTRAIL

OdgovorNapisal/-a alc » 29 Jul 2009, 20:11

jest20 napisal/-a:Kaj ti jaz morem, če tvoje "resnice" padejo na kakršnemkoli logičnem razmišljanju.
Da je nekaj res ni dovolj le, da se sliši zanimivo veš.

Aja še tole :mrgreen:
Ej, si ti že slišal za klor? Veš kak je to strupena zadeva... Pa si ga vsaki dan mečeš v hrano in še kam.
NE BI REKU KER VODO GREM ISKAT V NARAVO NA IZVIR

A si hrane ne soliš? Veš, sol je iz 50% klora. Se nič ne bojiš, saj je klor vendar preklemano strupena zadeva?

Če še ne opaziš na kaj ciljam-fluor je strupen. Klor tudi. Spojine teh elementov pa so lahko čisto neškodljive, nekatere celo nujne za naše preživetje. In verjemi mi, da v pastah ni fluora, ampak njegove spojine.


Ja res je klor je itak strup , :mrgreen:
ne hrane ne solim vsej zadnjih pet let ne z navadno soljo če že solim (v primeru da kuham za kakšne goste) solim z soljo ki ni segrevana in je čist naravna če je morska ,za kameno itak vemo da je pure poison, tudi himalajska je ok ali tista indijska kala namak še boljša sam je na žalost pri nas ni za dobit

he he spojina je kaj drugega?
o logiki bi se dalo debatirat v tem primeru :wink:
om tat sat
alc
 
Prispevkov: 59
Pridružen: 10 Avg 2006, 19:00
Kraj: crnomelj

Re: CHEMTRAIL

OdgovorNapisal/-a jest20 » 29 Jul 2009, 21:21

alc napisal/-a:
jest20 napisal/-a:Kaj ti jaz morem, če tvoje "resnice" padejo na kakršnemkoli logičnem razmišljanju.
Da je nekaj res ni dovolj le, da se sliši zanimivo veš.

Aja še tole :mrgreen:
Ej, si ti že slišal za klor? Veš kak je to strupena zadeva... Pa si ga vsaki dan mečeš v hrano in še kam.
NE BI REKU KER VODO GREM ISKAT V NARAVO NA IZVIR

A si hrane ne soliš? Veš, sol je iz 50% klora. Se nič ne bojiš, saj je klor vendar preklemano strupena zadeva?

Če še ne opaziš na kaj ciljam-fluor je strupen. Klor tudi. Spojine teh elementov pa so lahko čisto neškodljive, nekatere celo nujne za naše preživetje. In verjemi mi, da v pastah ni fluora, ampak njegove spojine.


Ja res je klor je itak strup , :mrgreen:
ne hrane ne solim vsej zadnjih pet let ne z navadno soljo če že solim (v primeru da kuham za kakšne goste) solim z soljo ki ni segrevana in je čist naravna če je morska ,za kameno itak vemo da je pure poison, tudi himalajska je ok ali tista indijska kala namak še boljša sam je na žalost pri nas ni za dobit

he he spojina je kaj drugega?
o logiki bi se dalo debatirat v tem primeru :wink:

?? Daj no, upam da se mi hecaš s tem klobasanjem o soli.
Jp, spojina je konkretno druga stvar, po vseh lastnostih, kot samostojen element. Da to veš ti zadostuje že kemija iz OŠ
jest20
 
Prispevkov: 128
Pridružen: 18 Mar 2006, 00:00
Kraj: gjhgjj

Re: CHEMTRAIL

OdgovorNapisal/-a alc » 29 Jul 2009, 21:47

jest20 napisal/-a:?? Daj no, upam da se mi hecaš s tem klobasanjem o soli.
Jp, spojina je konkretno druga stvar, po vseh lastnostih, kot samostojen element. Da to veš ti zadostuje že kemija iz OŠ

ne čist zares lahko prideš na obisk in preveriš kdaj hočeš
mislim resno in iskreno da navaden soli ne uporabljam že dolgo razen seveda občasno ko kje dobim pač...
tudi kruh si sam pečem pa še kaj

drugač pa se zgodba (ne o soli) vleče že kar dolgo
http://www.rumormillnews.com/cgi-bin/fo ... ead=151955
nevem kaj bo logika na to rekla
om tat sat
alc
 
Prispevkov: 59
Pridružen: 10 Avg 2006, 19:00
Kraj: crnomelj

Re: CHEMTRAIL

OdgovorNapisal/-a jest20 » 29 Jul 2009, 22:03

Ne resno me zanima, kaj je z nekaterimi ljudmi, da se kot muhe lepijo na takele "globalne zarote"?
Ok bi rekel da za kar večino takih velja, da so zelo slabo razgledani in izobraženi. Za ostale me pa resno matra kje je fora?
Eni se jasno hočejo okoristiti na račun prej omenjenih nerazgledancev, ki jim lahko serviraš kakroli in bodo z veseljem požrli ves drek, le dovolj "znanstveno" jim moreš nakladati. Manj kot te rezumejo, bolj verjamejo :roll: Ostali pa kaj? Ste zdolgočaseni z realnim svetom, iščete izzive in s temi zarotami zaposlite možgane? Potem si raje najdite kak drug hobij, za spremembo kaj koristnega :wink:
jest20
 
Prispevkov: 128
Pridružen: 18 Mar 2006, 00:00
Kraj: gjhgjj

Re: CHEMTRAIL

OdgovorNapisal/-a alc » 29 Jul 2009, 22:16

jest20 napisal/-a:Ne resno me zanima, kaj je z nekaterimi ljudmi, da se kot muhe lepijo na takele "globalne zarote"?
Ok bi rekel da za kar večino takih velja, da so zelo slabo razgledani in izobraženi. Za ostale me pa resno matra kje je fora?
Eni se jasno hočejo okoristiti na račun prej omenjenih nerazgledancev, ki jim lahko serviraš kakroli in bodo z veseljem požrli ves drek, le dovolj "znanstveno" jim moreš nakladati. Manj kot te rezumejo, bolj verjamejo :roll: Ostali pa kaj? Ste zdolgočaseni z realnim svetom, iščete izzive in s temi zarotami zaposlite možgane? Potem si raje najdite kak drug hobij, za spremembo kaj koristnega :wink:


vsak ima svojo realnost naprimer moj oče ima svojo realnost in to je tv dnevnik in mati ima svojo realnost in to je cerkev..
in katera je prava?
chemtraili so tudi realnost in če je nekdo ne vidi ali noče videti ker o tem ne pišejo v delu ali ne povedo na tv dnevniku še ne pomeni da ne obstaja


verjamem da je treba dopustiti možnosti da obstajajo tudi druge realnosti.. ali pa živeti naprej kot konj ki vidi samo cesto ker ima tiste senčnike na očeh ker če jih nebi imel bi mogoče lahko videl tudi slastno travo ob cesti

če ni prehudo cvrtje za možgančke sije zanimivo vzet 9minut in pogledat in hkrati probat razumet logično znansatveno razlago odprtoumnih oseb za katere nekateri praznomozgci mislijo da so zaostali :twisted:

http://www.youtube.com/watch?v=EMjrTdUUVFM
om tat sat
alc
 
Prispevkov: 59
Pridružen: 10 Avg 2006, 19:00
Kraj: crnomelj

Re: CHEMTRAIL

OdgovorNapisal/-a jest20 » 29 Jul 2009, 22:37

Kemtrejli realnost? V katerem filmu?
Veš, dopušča se lahko realnosti, ki so dejansko možne. Ne pa bedarije, ki so primerne le za scenarij slabega, tretjerazrednega garažnega filma.
Tale tvoj link je pa res čisti bull sheet. Sej nekako te rezumem, kako ti rata verjeti v vse to. Če takle filmček jemlješ kot nekaj pametnega, potem res ni čudno, da poleg tega verjameš še kemtreljom, "novemu redu" in še čemu. Žal si zelo blizu prvi skupini ljudi, ki sem jih omenil v prejšnjem postu. S takimi se je pa itak brez veze preganjati, ker je vse skupaj podobno pogovoru s steno. Tudi če 100x logično dokažeš da nekaj ni res, še vedno tupi svoje. Pa brez zamere.
Zdej pa samo še čakam, da nekdo uleti z idejo, da svet vodijo zamaskirani kuščarji in bo tale tema popolna :mrgreen:
jest20
 
Prispevkov: 128
Pridružen: 18 Mar 2006, 00:00
Kraj: gjhgjj

Re: CHEMTRAIL

OdgovorNapisal/-a alc » 29 Jul 2009, 23:03

jest20 napisal/-a:Kemtrejli realnost? V katerem filmu?
Veš, dopušča se lahko realnosti, ki so dejansko možne. Ne pa bedarije, ki so primerne le za scenarij slabega, tretjerazrednega garažnega filma.
Tale tvoj link je pa res čisti bull sheet. Sej nekako te rezumem, kako ti rata verjeti v vse to. Če takle filmček jemlješ kot nekaj pametnega, potem res ni čudno, da poleg tega verjameš še kemtreljom, "novemu redu" in še čemu. Žal si zelo blizu prvi skupini ljudi, ki sem jih omenil v prejšnjem postu. S takimi se je pa itak brez veze preganjati, ker je vse skupaj podobno pogovoru s steno. Tudi če 100x logično dokažeš da nekaj ni res, še vedno tupi svoje. Pa brez zamere.
Zdej pa samo še čakam, da nekdo uleti z idejo, da svet vodijo zamaskirani kuščarji in bo tale tema popolna :mrgreen:


po vseh debatah v katere si se ti vpletel sedaj in v preteklosti se je definitivno bolje pogovarjati z steno :lol: :lol: :lol:
om tat sat
alc
 
Prispevkov: 59
Pridružen: 10 Avg 2006, 19:00
Kraj: crnomelj

Re: CHEMTRAIL

OdgovorNapisal/-a jest20 » 30 Jul 2009, 05:38

alc napisal/-a:
jest20 napisal/-a:Kemtrejli realnost? V katerem filmu?
Veš, dopušča se lahko realnosti, ki so dejansko možne. Ne pa bedarije, ki so primerne le za scenarij slabega, tretjerazrednega garažnega filma.
Tale tvoj link je pa res čisti bull sheet. Sej nekako te rezumem, kako ti rata verjeti v vse to. Če takle filmček jemlješ kot nekaj pametnega, potem res ni čudno, da poleg tega verjameš še kemtreljom, "novemu redu" in še čemu. Žal si zelo blizu prvi skupini ljudi, ki sem jih omenil v prejšnjem postu. S takimi se je pa itak brez veze preganjati, ker je vse skupaj podobno pogovoru s steno. Tudi če 100x logično dokažeš da nekaj ni res, še vedno tupi svoje. Pa brez zamere.
Zdej pa samo še čakam, da nekdo uleti z idejo, da svet vodijo zamaskirani kuščarji in bo tale tema popolna :mrgreen:


po vseh debatah v katere si se ti vpletel sedaj in v preteklosti se je definitivno bolje pogovarjati z steno :lol: :lol: :lol:

Seveda, na steni si lahko narišeš trajno obstoječi kemtrajl in ga vsakodnevno preučuješ ane? :wink:

Glede na to, da je tole kao vremenski forum, bi pričakoval vsaj toliko znanja, da bi pogled na tole sliko dal vse odgovore zakaj sledi za letali obstojajo ali ne obstojajo.
Slika
Samo neee, lepše je verjeti neki pravljici o kemtrejlih, ki niti ni izvedljiva, glavno da se lepo sliši :mrgreen: Podatke pa črpate iz you tube zmazkov in strani, kjer najdeš vse od reklam za vijagro, do prodaje knjig šokantnih razkritji vesoljčkov in free energy naprav. V bistvu se mi smilite.
jest20
 
Prispevkov: 128
Pridružen: 18 Mar 2006, 00:00
Kraj: gjhgjj

Re: CHEMTRAIL

OdgovorNapisal/-a alc » 30 Jul 2009, 07:37

[quote="jest20"][/quote]
a si že slišal za besedo manipulacija?
:idea: :idea: :idea:
statistike itak prikažejo to kar hočejo kot naprimer al gore fura global warming ki ga dejansko sploh ni (vsej priznani znanstveniki so to DOKAZALI ze davno
mislim da itak nima smisla to in tukaj debatirat in beton razbijat ..
lp
om tat sat
alc
 
Prispevkov: 59
Pridružen: 10 Avg 2006, 19:00
Kraj: crnomelj

Re: CHEMTRAIL

OdgovorNapisal/-a jest20 » 30 Jul 2009, 08:25

Glede GW je naokoli dovolj trdnih dokazov za izpodbijanje.
Glede kemtrailov ni niti enega trdnega dokaza. Le vrtenje okoli vrele kaše in izmikanje beliverjev. Dokažeš da se nekje moti že iz riti potegne novo bedarijo in tako dalje, dokler ne prideš naokoli :mrgreen:

Madona no, na internet pricurljajo doktorske dizertacije itd, nikjer pa ni niti enega verodostojnega dokumenta o vsesvetovni, večletni kemtrejlovski zaroti, v kateri sodeluje sto tisoče ljudi po vsem svetu. Vse kar je je le poplava you tube bedarij in vsesplošno medsebojno kopiranje blogov med beliverji :roll:
V bistvu tukaj zaključujem pisanje v tej temi. Se mi preprosto ne da več :?
jest20
 
Prispevkov: 128
Pridružen: 18 Mar 2006, 00:00
Kraj: gjhgjj

Re: CHEMTRAIL

OdgovorNapisal/-a Theryon » 30 Jul 2009, 14:52

Theryon, ta biologinja tako fajn obstaja, da mi je ravnokar plačala večino dopusta :wink:



Sem zelo vesel,da ti je ta "biologinja" plačala večino dopusta!! Ti nekaj povem? Jaz sem si ga pa sposoben SAM plačat! :wink: Pa verjetno tudi tvoj oči in mami(omenil si da sta zdravnika)dobivata plačane dopuste raznoraznih farmacevtskih podjetij,pod pretvezo usposabljanja-če se motim,me kar popravi!! Po dopustu pa sta vsa fascinirana kako je fajn to in ono podjetje,kako so njihovi izdelki boljši od konkurence,kako njihova zdravila RES pomagajo,da je zavoljoo tega in onega bolj smotrno uporabljat njihove izdelke... Kontrola uma? Podkupovanje? Pranje možganov?Izobraževanje? Kaj druga? Jaz vem kako to gre. Si upaš ti priznati? Pa veš kaj še? Žalostno,da si sposoben tako ozko razmišljat,da takoj začneš žaliti nekoga ki malo drugače razmišlja,da mu na vsak način želiš dokazati,da ja vsako njegovo razmišljanje popolnoma napačno,le tvoje je eno in edino pravilno... Tvoj oči in mami sta zagotovo zelo ponosna nate :mrgreen:

p.s. tudi v moji družini je kaj nekaj zdavstvenega osebja-da se še jaz malo pohvalim,če si se že ti
Theryon
 
Prispevkov: 23
Pridružen: 19 Jun 2009, 14:16

Re: CHEMTRAIL

OdgovorNapisal/-a alc » 01 Avg 2009, 09:20

Zanimivo je d azadnje dni opažam da špricajo kemtrejle ponoči sam niamam dobrega fotoaparata da bi to pofotkal, zjutraj oziroma dopoldne so že ustvarjene meglice a na zemlji ni nobene rose
om tat sat
alc
 
Prispevkov: 59
Pridružen: 10 Avg 2006, 19:00
Kraj: crnomelj

Re: CHEMTRAIL

OdgovorNapisal/-a Laznik » 01 Avg 2009, 13:43

jest20 napisal/-a:
alc napisal/-a:
jest20 napisal/-a:Kemtrejli realnost? V katerem filmu?
Veš, dopušča se lahko realnosti, ki so dejansko možne. Ne pa bedarije, ki so primerne le za scenarij slabega, tretjerazrednega garažnega filma.
Tale tvoj link je pa res čisti bull sheet. Sej nekako te rezumem, kako ti rata verjeti v vse to. Če takle filmček jemlješ kot nekaj pametnega, potem res ni čudno, da poleg tega verjameš še kemtreljom, "novemu redu" in še čemu. Žal si zelo blizu prvi skupini ljudi, ki sem jih omenil v prejšnjem postu. S takimi se je pa itak brez veze preganjati, ker je vse skupaj podobno pogovoru s steno. Tudi če 100x logično dokažeš da nekaj ni res, še vedno tupi svoje. Pa brez zamere.
Zdej pa samo še čakam, da nekdo uleti z idejo, da svet vodijo zamaskirani kuščarji in bo tale tema popolna :mrgreen:


po vseh debatah v katere si se ti vpletel sedaj in v preteklosti se je definitivno bolje pogovarjati z steno :lol: :lol: :lol:

Seveda, na steni si lahko narišeš trajno obstoječi kemtrajl in ga vsakodnevno preučuješ ane? :wink:

Glede na to, da je tole kao vremenski forum, bi pričakoval vsaj toliko znanja, da bi pogled na tole sliko dal vse odgovore zakaj sledi za letali obstojajo ali ne obstojajo.
Slika
Samo neee, lepše je verjeti neki pravljici o kemtrejlih, ki niti ni izvedljiva, glavno da se lepo sliši :mrgreen: Podatke pa črpate iz you tube zmazkov in strani, kjer najdeš vse od reklam za vijagro, do prodaje knjig šokantnih razkritji vesoljčkov in free energy naprav. V bistvu se mi smilite.




Jest20 tvoja slika ki je priložena ne pove nič ker so višine kjer se pojavljajo sledi bistveno višje kot pa 700hPA ;)

lp
Uporabniški avatar
Laznik
Site Admin
 
Prispevkov: 449
Pridružen: 30 Mar 2006, 20:50
Kraj: Dravograd

Re: CHEMTRAIL

OdgovorNapisal/-a predator_slo » 15 Avg 2009, 12:27

Jest20 mislim da si ti najbolj ozkogled član te teme.Nikakor ne dopustiš nobene druge možnosti in misliš da si najpametnejši na svetu.

p.s. to ni bilo mišljeno kot žaljitev vendar le kot opazka. Redno sem prebiral to temo v kateri nisem ravno sodeloval kot komentator ker smer moje izobrazbe temelji na povsem drugih osnovah kot so kemija in podobne stvari.


Sam sicer dvomim da chemtraili resnično obstajajo vendar star pregovor lepo pravi "kjer je dim je tudi ogenj".

Lep pozdrav!
predator_slo
 
Prispevkov: 109
Pridružen: 12 Dec 2008, 15:23
Kraj: okolica grosuplja 460m.n.v.

Re: CHEMTRAIL

OdgovorNapisal/-a Theryon » 18 Avg 2009, 14:23

Sledeča zadeva morda res ne spada sem,a nekako jo vsi povezujejo s chemtraili....gripo mislim!! Splača se pogledat in raz mislit o cepljenju....

http://www.youtube.com/watch?v=CDR-UJYm ... ture=fvwe1
Theryon
 
Prispevkov: 23
Pridružen: 19 Jun 2009, 14:16

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Ekstremno vreme

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron