ZIMA 2007/2008

Zanima me...

OdgovorNapisal/-a Skadi » 08 Dec 2007, 18:12

župmart rekel sem trenutno, torej beri danes ob 4ih popoldne... za ponedeljek ponoči bodo seveda nižje :lol:
Uporabniški avatar
Skadi
 
Prispevkov: 390
Pridružen: 06 Feb 2007, 17:44
Kraj: Straža

OdgovorNapisal/-a Skadi » 08 Dec 2007, 18:16

na kozmos če že moram vse servirat... da ne boš mislil da si samo ti tisti ki ne govori v prazno :wink:
Slika
Uporabniški avatar
Skadi
 
Prispevkov: 390
Pridružen: 06 Feb 2007, 17:44
Kraj: Straža

OdgovorNapisal/-a andone » 08 Dec 2007, 18:53

se strinjam z župmartom..v noči na ponedeljek so res šanse za moker sneg po nižinah! škoda se bo v višinah potem spet otoplilo!

lep viknd, bom še spremljal vaše napovedi! zanimivo je na forumu!
pleya
andone
 
Prispevkov: 204
Pridružen: 24 Jan 2007, 13:28
Kraj: ljubljana

OdgovorNapisal/-a dmdm » 08 Dec 2007, 18:57

iz dne 23.11. 2007
dmdm napisal/-a:no sm šu mal gledat tele vaše karte, prvič :oops:
In moja napoved za vikend :D :D :D
Temperatura 4-12 st., dež okoli 5mm sobota in nedelja non-stop, v noči na ponedeljek še okrepljene, CAPE index ne kaže na nevihte.
Bi pa iz ponedeljka na torek lahko snežilo samo žal ne bo padavin.

no pa da slišm...

a ja pa še to 9 decembra bo mal rosil smežil pa ne bo ker bo zgoraj pretoplo 8)


ŽUPMART napisal/-a:Za več kot nekaj dni (največ 5) je nesmiselno napovedovati. Še za ponedeljek niti ne vemo, kako bo, kaj šele 9. dec. :roll:
Drugače pa, kar študiraj, pa se boš naučil. Vsaj en zainteresiran več. :wink:


8) 8) 8) nism bil daleč od resnice
dmdm
 
Prispevkov: 54
Pridružen: 14 Mar 2007, 14:58
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a ŽUPMART » 08 Dec 2007, 19:02

dmdm napisal/-a:iz dne 23.11. 2007
dmdm napisal/-a:no sm šu mal gledat tele vaše karte, prvič :oops:
In moja napoved za vikend :D :D :D
Temperatura 4-12 st., dež okoli 5mm sobota in nedelja non-stop, v noči na ponedeljek še okrepljene, CAPE index ne kaže na nevihte.
Bi pa iz ponedeljka na torek lahko snežilo samo žal ne bo padavin.

no pa da slišm...

a ja pa še to 9 decembra bo mal rosil smežil pa ne bo ker bo zgoraj pretoplo 8)


ŽUPMART napisal/-a:Za več kot nekaj dni (največ 5) je nesmiselno napovedovati. Še za ponedeljek niti ne vemo, kako bo, kaj šele 9. dec. :roll:
Drugače pa, kar študiraj, pa se boš naučil. Vsaj en zainteresiran več. :wink:


8) 8) 8) nism bil daleč od resnice


Res je. Tokrat se je ta cituacija kazala že precej časa in je ves čas izgledala precej podobno. Vendar pa ponavadi ni tako. Če pa znaš delat na splošno tako točne napovedi za 10 dni naprej in več, potem pa kar!
Uporabniški avatar
ŽUPMART
 
Prispevkov: 875
Pridružen: 18 Dec 2006, 14:05
Kraj: Kamnik (cca. 400 nmv) / Mengeš (317 nmv) / okolica Domžal (cca. 300 nmv)

OdgovorNapisal/-a bore » 08 Dec 2007, 19:56

Bog fantje ,

Ker sem danes že komentiral samo na kratko za noč iz nedelje na ponedeljek. Samo 5 % možnosti dajem za sneg po nižinah.

LP,Še pomnite tovariši :D
bore
 
Prispevkov: 275
Pridružen: 17 Mar 2006, 00:00
Kraj: velenje

OdgovorNapisal/-a kozmos » 09 Dec 2007, 00:58

Skadi napisal/-a:na kozmos če že moram vse servirat... da ne boš mislil da si samo ti tisti ki ne govori v prazno :wink:
Slika



oprosti skadi sam tale karta nič ne pove... to je tko nekak kot če bi jaz pogledal v skodelico kave pa bi napovedal potek vremena čez zime npr... priporočam ti da si vzameš malo časa pa pogledaš malo arhive letošnjih, ter lanskoletnih kart pa boš videl bistveno razliko poteka vremena lansko leto ter letos :wink:

p.s. meni ni treba servirat ker znam sam pogledat, sam dokaži drugim ne samo meni da ne govoriš kar nekaj v tri krasne :roll:


lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a kozmos » 09 Dec 2007, 01:03

bore napisal/-a:Bog fantje ,

Ker sem danes že komentiral samo na kratko za noč iz nedelje na ponedeljek. Samo 5 % možnosti dajem za sneg po nižinah.

LP,Še pomnite tovariši :D



bore bi se kar pridružil temu procentu, kot kaže trenutno tudi padavin ne bo toliko kot so jih kazali jutranji ter včerajšnji zagoni... največ na jugu proti severu pa vse manj in bojim se da bomo na koncu vsi ostali z dolgimi nosovi :roll: tudi temperature so nekoliko višje za jutri ponoči, še vedno pa dajem nekaj možnost za sneg za nižine gorenjske nekje od kranja naprej proti SZ ter nižine koroške...


lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a lol23 » 09 Dec 2007, 08:50

00utc kaže dobro za osrednjo slovenijo tam okoli 5-10cm
ampak mislim da bodo temperature malo pre visoko :?
če pa že bo kaj snega pa bo čmokudra :? :(
lol23
 
Prispevkov: 163
Pridružen: 17 Jan 2007, 14:06
Kraj: škofja loka

OdgovorNapisal/-a kozmos » 09 Dec 2007, 09:02

jah 00Z je nekoliko povečal in podaljšal padavine sam je nekam hitro umaknil temperature v višave tak da ta zagon res ni najbolj optimističen glede snega :roll: na koncu ga še na 500m. ne bo, tako kot je napovedal ARSO :roll:



lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a Skadi » 09 Dec 2007, 10:08

no kozmos... sam si rekel naj dam karto in sem jo dal... in si spet nezadovoljen, verjetno zaradi tega ker sem povedal ravno nasprotno kot ti... se boš mogel pač sprijaznit, govorila sva o dolgoročnih kartah in sam sem rekel (pa si poglej), da jim ne verjamem, ti se pa vedno znova sklicuješ na te karte, in na primerjavo letošnje in lanske zime... kar je totalno brezveze, kajti vreme se nenehno spreminja, jaz pa sem komentiral samo kar je bilo do sedaj, torej do danes, 9.12... potem pa rečeš da lahko napoveš vreme iz kave, ne vem mogoče je to tvoj način, jaz imam zato karte in zaenkrat nobena ne more kazati na zimo kakršno smo meli par let nazaj, ker se karte pač gleda za par dni naprej in ne kako je bla nekje podobna situacija in zdej pomen da bo isto se razvilo naprej... in sem tudi rekel že včeraj da snega v ponedeljek ne bo, ker bo v višinah pretoplo, medtem ko ste vi nekaj sanjali... pa tudi lani sem si malo ogledal tvoje poste, si bil vedno glavni za sneg, govoril oktobra o zimi itd. zdaj pa drugim govoriš naj čakajo do 21. decembra, da si ti želiš da se začne počasi ipd... vse lepo in prav jaz tudi upam da se začne in da traja... samo najprej mora na severu pridt do kake konkretne ohladitve (poglej kje je polarni mraz za naslednje 3 dni) :roll:
Uporabniški avatar
Skadi
 
Prispevkov: 390
Pridružen: 06 Feb 2007, 17:44
Kraj: Straža

Vprašanje

OdgovorNapisal/-a UBAB » 09 Dec 2007, 10:19

Že od prejšnjega leta spremljam tale forum,pa so ene napovedi kot recimo od kozmosa zelo dobre.
Ker sem sam bolj amater, me zanima kdo lahko kaj napove za okolico Radovljice in bleda kaj se bo dogajalo.
Hvala
Uporabniški avatar
UBAB
 
Prispevkov: 20
Pridružen: 09 Dec 2007, 09:24
Kraj: Radovljica

OdgovorNapisal/-a dmdm » 09 Dec 2007, 10:32

mh, namest da se špikate, nej raj kdo pove kaj je z tistim flekom in temperaturo -24 ki se pojavi 15 decembra in se drži slovenije. ???[/img]
dmdm
 
Prispevkov: 54
Pridružen: 14 Mar 2007, 14:58
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a bore » 09 Dec 2007, 10:37

dmdm napisal/-a:mh, namest da se špikate, nej raj kdo pove kaj je z tistim flekom in temperaturo -24 ki se pojavi 15 decembra in se drži slovenije. ???[/img]


Kje si pa to vidu ? :(
bore
 
Prispevkov: 275
Pridružen: 17 Mar 2006, 00:00
Kraj: velenje

Re: Vprašanje

OdgovorNapisal/-a Skadi » 09 Dec 2007, 10:53

UBAB napisal/-a:Že od prejšnjega leta spremljam tale forum,pa so ene napovedi kot recimo od kozmosa zelo dobre.
Ker sem sam bolj amater, me zanima kdo lahko kaj napove za okolico Radovljice in bleda kaj se bo dogajalo.
Hvala

jaz nimam nič proti kozmosu, naj napoveduje vreme, hvala bogu... samo me pa moti njegov odnos do ostalih in pa da včasih dela v nasprotju s tem kar govori... :wink:
Uporabniški avatar
Skadi
 
Prispevkov: 390
Pridružen: 06 Feb 2007, 17:44
Kraj: Straža

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Vprašanja

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov

cron