ZIMA(2006-2007)

Zanima me...

OdgovorNapisal/-a Miha7 » 17 Feb 2007, 20:35

Verjamem! Glede na letošnjo celo zimo bo to vse splahnelo!
Uporabniški avatar
Miha7
 
Prispevkov: 333
Pridružen: 24 Jul 2006, 08:53
Kraj: Podgorje pri Slovenj Gradcu na 450m.n.v ponekod tudi 760m.n.v Kapaciteta 60ha!

OdgovorNapisal/-a amater » 17 Feb 2007, 20:48

igor223 napisal/-a:smo že malo prej ugotovili, da imata provreme in kopa čisto enako napoved, ampak se ne bo uresničla:)


Igor...to še ne pomeni, da jo pro-vreme jemlje od tam...je pa vir očitno isti...kolikor je meni znano, jo jemljejo to od nekih hrvatov...roky je to napisal mislim...

uresničila se pa ne bo...zaenkrat...
Uporabniški avatar
amater
 
Prispevkov: 164
Pridružen: 20 Jan 2007, 21:32
Kraj: ***up above***

OdgovorNapisal/-a igor223 » 17 Feb 2007, 20:59

amater napisal/-a:
igor223 napisal/-a:smo že malo prej ugotovili, da imata provreme in kopa čisto enako napoved, ampak se ne bo uresničla:)


Igor...to še ne pomeni, da jo pro-vreme jemlje od tam...je pa vir očitno isti...kolikor je meni znano, jo jemljejo to od nekih hrvatov...roky je to napisal mislim...

uresničila se pa ne bo...zaenkrat...


ja, sej tega nisem dejal, samo temp so iste, sončki in oblački ter snežinke so iste, tak da nima smisla gledat oba.

res pa je da imajo hrvati tudi enake napovedi, samo vendo bolj ugotavljam, da tisto kar je napoved za tri dni naprej je vse bolj na trhlih nogah!!

zato je najboljše, da poslušamo kako našemu boretu kolena igrajo, pa bomo imeli najnatančnejšo vremensko napoved :shock: :shock: :shock: :shock:
Bolje malo kregan kot pa fejst zmatran iz službe!!
Uporabniški avatar
igor223
 
Prispevkov: 492
Pridružen: 23 Dec 2006, 10:11
Kraj: maribor (291 m)/brežice (161 m)

OdgovorNapisal/-a RoKy. » 17 Feb 2007, 21:17

poglejte ta napoved 7m dnevna, POŠČIJEM se na njo, ker je čisto in čisto in čistoooooooooo nerealna če so pred kratkihm za capetown juzno afriko napovedoval isto vreme z istimi temperaturami kot za ljubljano O_o (sneg) prosm vas ne dajajte weč te povezave ko me glava zaboli k jo widim ker je totalno sfaljena in totalno butasta, in ja, hrvaška je :roll:
u discoteci pravo ludilo

Damjan Murko je CaR.
Uporabniški avatar
RoKy.
 
Prispevkov: 506
Pridružen: 05 Okt 2006, 07:17
Kraj: Dol pri ljubljani

OdgovorNapisal/-a igor223 » 17 Feb 2007, 23:04

RoKy. napisal/-a:poglejte ta napoved 7m dnevna, POŠČIJEM se na njo, ker je čisto in čisto in čistoooooooooo nerealna če so pred kratkihm za capetown juzno afriko napovedoval isto vreme z istimi temperaturami kot za ljubljano O_o (sneg) prosm vas ne dajajte weč te povezave ko me glava zaboli k jo widim ker je totalno sfaljena in totalno butasta, in ja, hrvaška je :roll:


se strinjam in podpišem po to trditev!!

argument: za sedem dni naprej, se napoved sedemkrat spremeni!

dokaz: dajmo preverit, nekdo bi lahko spremljal vreme na kopi za recimo ez sedem dni kakšno bo, si zapisoval in nato ugotovitev poročal!!
sigurno se bo vsak dan spremenila!
Bolje malo kregan kot pa fejst zmatran iz službe!!
Uporabniški avatar
igor223
 
Prispevkov: 492
Pridružen: 23 Dec 2006, 10:11
Kraj: maribor (291 m)/brežice (161 m)

OdgovorNapisal/-a Vremenko » 17 Feb 2007, 23:24

No najboljk realn d zdaj je pa 18 z :roll: :roll:
Uporabniški avatar
Vremenko
 
Prispevkov: 478
Pridružen: 20 Okt 2006, 15:36
Kraj: Luče 522m

OdgovorNapisal/-a Vremenko » 17 Feb 2007, 23:36

oz. ni ker napoveduje tut sneg :lol: :lol: :lol:
sm spregledo
napoved ni realna :roll:
Uporabniški avatar
Vremenko
 
Prispevkov: 478
Pridružen: 20 Okt 2006, 15:36
Kraj: Luče 522m

OdgovorNapisal/-a Laznik » 18 Feb 2007, 08:16

7-dnevna napoved na naši strani je zgolj simbolična in ne predstavlja napovedi, ki bi se lahko močno zanašal. Napoved je povzeta po hrvaški in jo tako in tako nameravamo počasi ukiniti. Je pa en dokaj dober pogled kaj preblično se bo dokajalo v prihodnosti. Tu in tam pa je seveda možen kakšen kiks.

lp
Uporabniški avatar
Laznik
Site Admin
 
Prispevkov: 449
Pridružen: 30 Mar 2006, 20:50
Kraj: Dravograd

OdgovorNapisal/-a amater » 18 Feb 2007, 08:31

Laznik napisal/-a:7-dnevna napoved na naši strani je zgolj simbolična in ne predstavlja napovedi, ki bi se lahko močno zanašal. Napoved je povzeta po hrvaški in jo tako in tako nameravamo počasi ukiniti. Je pa en dokaj dober pogled kaj preblično se bo dokajalo v prihodnosti. Tu in tam pa je seveda možen kakšen kiks.

lp


Glede približne napovedi za Slovenijo za daljše obdobje, obstaja več tujih strani...kolikor pa jaz spremljam situacijo, je daleč najbolj realna wwwa.accuweather.com (tist a za www mora bit...)...to stran gledam že več kot 2 leti in se zelo ujema s trenutnimi zagoni amerških gfs modelov...torej odraža njihovo realno stanje...kako se pa modeli spreminjajo pa vidimo...kot primer pa...za konec jauarja je accuweather sneg napovedal cel mesec prej...le iz tridnevnega sneženja se je spremenil na dva...na koncu smo imeli en dan...lokalno je pa precej dobro zadel...tako da bil v daljših napovedih lepši zgled kot hrvaški...

But it is still just a opinion! :D

Lep pustno nedeljo... :twisted:
Uporabniški avatar
amater
 
Prispevkov: 164
Pridružen: 20 Jan 2007, 21:32
Kraj: ***up above***

OdgovorNapisal/-a Laznik » 18 Feb 2007, 09:06

Popravek

But it is still just AN opinion :D
Uporabniški avatar
Laznik
Site Admin
 
Prispevkov: 449
Pridružen: 30 Mar 2006, 20:50
Kraj: Dravograd

OdgovorNapisal/-a igor223 » 18 Feb 2007, 11:21

amater napisal/-a:
Laznik napisal/-a:7-dnevna napoved na naši strani je zgolj simbolična in ne predstavlja napovedi, ki bi se lahko močno zanašal. Napoved je povzeta po hrvaški in jo tako in tako nameravamo počasi ukiniti. Je pa en dokaj dober pogled kaj preblično se bo dokajalo v prihodnosti. Tu in tam pa je seveda možen kakšen kiks.

lp


Glede približne napovedi za Slovenijo za daljše obdobje, obstaja več tujih strani...kolikor pa jaz spremljam situacijo, je daleč najbolj realna wwwa.accuweather.com (tist a za www mora bit...)...to stran gledam že več kot 2 leti in se zelo ujema s trenutnimi zagoni amerških gfs modelov...torej odraža njihovo realno stanje...kako se pa modeli spreminjajo pa vidimo...kot primer pa...za konec jauarja je accuweather sneg napovedal cel mesec prej...le iz tridnevnega sneženja se je spremenil na dva...na koncu smo imeli en dan...lokalno je pa precej dobro zadel...tako da bil v daljših napovedih lepši zgled kot hrvaški...

But it is still just a opinion! :D

Lep pustno nedeljo... :twisted:


ja tale napoved pa je itak na kopi tudi, tam 15-dnevna, pa se mi tudi ne zdi najbolj realna, kolkr jo spremljam, pa je že kr lep čas.

Takšna napoved je še bolj nehvaležna!!
Bolje malo kregan kot pa fejst zmatran iz službe!!
Uporabniški avatar
igor223
 
Prispevkov: 492
Pridružen: 23 Dec 2006, 10:11
Kraj: maribor (291 m)/brežice (161 m)

OdgovorNapisal/-a Vremenko » 18 Feb 2007, 11:50

Kako kaže 0z in pa 06z.Ker mn nče udpret strani :x :x
Uporabniški avatar
Vremenko
 
Prispevkov: 478
Pridružen: 20 Okt 2006, 15:36
Kraj: Luče 522m

OdgovorNapisal/-a Vremenko » 18 Feb 2007, 11:51

Predvsem me zanima čet in pet :D
Uporabniški avatar
Vremenko
 
Prispevkov: 478
Pridružen: 20 Okt 2006, 15:36
Kraj: Luče 522m

OdgovorNapisal/-a igor223 » 18 Feb 2007, 12:14

beno93 napisal/-a:Predvsem me zanima čet in pet :D


hladno bo, pod 0°C, sampo padavin pa bo bolj malo, komaj mogoče da bi lahko blo belo!

razen če se ne zgradi kak ciklon v genovskem zalivu, potem pa imamo pošilkjo!! to so ssamo predvidevanja, seveda
Bolje malo kregan kot pa fejst zmatran iz službe!!
Uporabniški avatar
igor223
 
Prispevkov: 492
Pridružen: 23 Dec 2006, 10:11
Kraj: maribor (291 m)/brežice (161 m)

OdgovorNapisal/-a bore » 18 Feb 2007, 12:31

Čestitam fantje , wrf - euro je super.


Bravo

LP,Še pomnite tovariši. :D
bore
 
Prispevkov: 275
Pridružen: 17 Mar 2006, 00:00
Kraj: velenje

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Vprašanja

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov

cron