prošnja

Zanima me...

OdgovorNapisal/-a RoKy. » 14 Feb 2008, 15:35

kozmos napisal/-a:
Laznik napisal/-a::lol: ahja


:?:


lp


mogoče se nanaša na tvojo reklamo...za drug forum

plus po čemu sodiš da so pa tam bolj profiji? :oops:
u discoteci pravo ludilo

Damjan Murko je CaR.
Uporabniški avatar
RoKy.
 
Prispevkov: 506
Pridružen: 05 Okt 2006, 07:17
Kraj: Dol pri ljubljani

OdgovorNapisal/-a kozmos » 14 Feb 2008, 17:31

prvo kot prvo roky kje piše da ne smem reklamirati in sploh nisem imel namena delat reklame ampak sem samo hotel pomagat človeku, ker je tam precej ljudi ki obvladajo stvar nekaj časa nazaj pa se je celo dalo naročit prave ARSO hiške... ž

po čem sodim da so tam profiji, nevem mogoče po tem da jih nekaj poznam, mogoče po tem ker sam sodelujem gor in vem kaka je stvar...


bi pa admina prosil da sestavil forumska pravila ker če se gremo neko resno skupnost PRO-VREME bi bilo fajn na prvem mestu uvesti pravila da bi se izognili nabijanju postov nekaterih uporabnikov, resnejšemu pisanju na forum, ker priznam da me tale forum vedno bolj odvrača od pisanja pa ne zaradi vaju jošt in matevž ampak zaradi nekaterih članov ki sodelujejo tu gori in te kar mine pisat kaj...


lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a RoKy. » 14 Feb 2008, 19:45

kozmos napisal/-a:prvo kot prvo roky kje piše da ne smem reklamirati in sploh nisem imel namena delat reklame ampak sem samo hotel pomagat človeku, ker je tam precej ljudi ki obvladajo stvar nekaj časa nazaj pa se je celo dalo naročit prave ARSO hiške... ž

po čem sodim da so tam profiji, nevem mogoče po tem da jih nekaj poznam, mogoče po tem ker sam sodelujem gor in vem kaka je stvar...


bi pa admina prosil da sestavil forumska pravila ker če se gremo neko resno skupnost PRO-VREME bi bilo fajn na prvem mestu uvesti pravila da bi se izognili nabijanju postov nekaterih uporabnikov, resnejšemu pisanju na forum, ker priznam da me tale forum vedno bolj odvrača od pisanja pa ne zaradi vaju jošt in matevž ampak zaradi nekaterih članov ki sodelujejo tu gori in te kar mine pisat kaj...


lp kozmos


že kdaj slišal za izraz: nenapisano pravilo :oops:
u discoteci pravo ludilo

Damjan Murko je CaR.
Uporabniški avatar
RoKy.
 
Prispevkov: 506
Pridružen: 05 Okt 2006, 07:17
Kraj: Dol pri ljubljani

OdgovorNapisal/-a kozmos » 14 Feb 2008, 22:52

RoKy. napisal/-a:
kozmos napisal/-a:prvo kot prvo roky kje piše da ne smem reklamirati in sploh nisem imel namena delat reklame ampak sem samo hotel pomagat človeku, ker je tam precej ljudi ki obvladajo stvar nekaj časa nazaj pa se je celo dalo naročit prave ARSO hiške... ž

po čem sodim da so tam profiji, nevem mogoče po tem da jih nekaj poznam, mogoče po tem ker sam sodelujem gor in vem kaka je stvar...


bi pa admina prosil da sestavil forumska pravila ker če se gremo neko resno skupnost PRO-VREME bi bilo fajn na prvem mestu uvesti pravila da bi se izognili nabijanju postov nekaterih uporabnikov, resnejšemu pisanju na forum, ker priznam da me tale forum vedno bolj odvrača od pisanja pa ne zaradi vaju jošt in matevž ampak zaradi nekaterih članov ki sodelujejo tu gori in te kar mine pisat kaj...


lp kozmos


že kdaj slišal za izraz: nenapisano pravilo :oops:


lej ne mislim se sploh kregat še najmanj s tabo, človeku sem želel samo pomagat in je bil moj post le dobronameren, ker pa nisem poznal nobene druge strani o tem, sem mu predlagal registracijo na oni forum, kjer nekaj folka izdeluje skoraj identične hiške za manjšo ceno, nisem imel pa nobenega namena delati reklame, ker se držim pravil tudi tistih ki niso napisana roky :wink:


lp
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a Laznik » 15 Feb 2008, 21:38

KOZMOS javi se prek msnja, se mamo kaj za pogovorit...

lp
Uporabniški avatar
Laznik
Site Admin
 
Prispevkov: 449
Pridružen: 30 Mar 2006, 20:50
Kraj: Dravograd

Prejšnja

Vrni se na Vprašanja

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron