Novi modeli

Ali v vas tiči ideja?, povejte jo in upoštevali jo bomo

Novi modeli

OdgovorNapisal/-a darer » 02 Nov 2008, 21:26

Fantastika - da pohvalim z eno besedo. Imam pa predlog - za lažje sinhrono branje večih vrst napovedi za isti čas napovedi (prikaz izbranih ali pač vseh slik za isti čas) bi bilo zelo fino, če bi se lahko opazovale naenkrat vse slike parametrov napovedi. Bi bil mogoč tudi kak hiter prikaz stanja na način za določeno točko na sliki (na način kot ima wetterzentrale.de, ki prikaže sicer poenostavljeno napoved za določeno točko v obliki diagrama za oblačnost, pritisk, padavine, etc - nabor parametrov za prikaz je pri vas kar zajeten)? Pomagalo bi tudi, če bi se na te slike (nekako pol transparentno) apliciral relief ali pa vsaj natančne pozicije večjih krajev?

LP, Dare
darer
 
Prispevkov: 3
Pridružen: 03 Avg 2008, 21:36
Kraj: Celje

Re: Novi modeli

OdgovorNapisal/-a Laznik » 03 Nov 2008, 10:24

Pozdravljen

Hvala za pohvale. Bomo poskušali urediti zadeve! Glede meteogramov moram povedati da so že izdelani vendar še rešujemo zadnje probleme. Prosim vas da poveste predloge glede drugih parametrov... kaj bi dodali...

lep pozdrav

Jost Laznik
Uporabniški avatar
Laznik
Site Admin
 
Prispevkov: 449
Pridružen: 30 Mar 2006, 20:50
Kraj: Dravograd

Re: Novi modeli

OdgovorNapisal/-a Laznik » 04 Nov 2008, 09:39

Pozdravljeni

Tako danes, kot do petka, je pričakovati nekaj tehničnih težav zaradi sinhronizacije serverjev.

Hvala za razumevanje

Jost Laznik
Uporabniški avatar
Laznik
Site Admin
 
Prispevkov: 449
Pridružen: 30 Mar 2006, 20:50
Kraj: Dravograd

Re: Novi modeli

OdgovorNapisal/-a leskovsek.andrej » 25 Nov 2008, 08:36

zanima me če lahko na vaši strani vidim kakšno je bilo vreme v preteklosti npr. za en mesec nazaj. Sem brskal po vaši strani pa nisem nič našel. Naprimer "zgodovina vremenaskih napovedi"
Če te nimate bi bil vesel če bi se dalo kje to videt.
leskovsek.andrej
 
Prispevkov: 1
Pridružen: 17 Jul 2008, 18:22

Re: Novi modeli

OdgovorNapisal/-a Laznik » 25 Nov 2008, 09:30

lp

V računalniškkem centru imamo arhiv. Prosim kontaktiraj me na laznik@pro-vreme.net in se dogovoriva

lp

Jošt
Uporabniški avatar
Laznik
Site Admin
 
Prispevkov: 449
Pridružen: 30 Mar 2006, 20:50
Kraj: Dravograd


Vrni se na Predlogi

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron