1 srečanje vremenkotov v letu 2007

Zanima me...

1 srečanje vremenkotov v letu 2007

OdgovorNapisal/-a kozmos » 11 Feb 2007, 23:09

na misel mi je prišla ideja da bi organizirali srečanje vremenkotov enkrat v letošnjem letu :wink: seveda vzgled mi je bil:
http://www.vreme-si.net/forum/viewforum.php?f=44
če je kdo posebej zainteresiran dajmo z idejo na plan pa da organiziramo srečanje vremenkotov kjer se bo pilo jedlo plesalo itd...
predvsem me zanima mnenje administratorjev dajmo matevž pa jošt mnenje od vaju :wink: :wink:
pa še to kar je zelo pomembno v to temo pište izključno samo to za kar je namenjena
hvala

lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a ŽUPMART » 11 Feb 2007, 23:16

Ja meni je ideja všeč, seveda, če je pa od slo-vreme foruma. :lol: :lol: :lol:
Hec, hec. Res, zanimivo ai bilo spoznati drug drugega tudi bolj osebno. Dajte, napišite mnenja, pa bomo videli. Mogoče se pa vidimo... :roll: :wink:
Uporabniški avatar
ŽUPMART
 
Prispevkov: 875
Pridružen: 18 Dec 2006, 14:05
Kraj: Kamnik (cca. 400 nmv) / Mengeš (317 nmv) / okolica Domžal (cca. 300 nmv)

OdgovorNapisal/-a oblisar » 12 Feb 2007, 09:39

zdravo!
js sm tiut zato :D
Vreme je naravni fenomen!
Uporabniški avatar
oblisar
 
Prispevkov: 40
Pridružen: 30 Mar 2006, 16:19
Kraj: velenje

OdgovorNapisal/-a igor223 » 12 Feb 2007, 09:51

to sem sicer že predlagal nekaj časa nazaj, ampak vsekakor bi bilo dorbodošlo si izmenjat izkušnje in se spoznat v živo!!

meni se zdi najboljši predlog, da je srečanje nekje v naravi, kjer bi si še ogledali kakšno meteorološko postajo
- Vojsko
- Rogla
- Lisca
...
Bolje malo kregan kot pa fejst zmatran iz službe!!
Uporabniški avatar
igor223
 
Prispevkov: 492
Pridružen: 23 Dec 2006, 10:11
Kraj: maribor (291 m)/brežice (161 m)

OdgovorNapisal/-a RoKy. » 12 Feb 2007, 13:38

igor223 napisal/-a:to sem sicer že predlagal nekaj časa nazaj, ampak vsekakor bi bilo dorbodošlo si izmenjat izkušnje in se spoznat v živo!!

meni se zdi najboljši predlog, da je srečanje nekje v naravi, kjer bi si še ogledali kakšno meteorološko postajo
- Vojsko
- Rogla
- Lisca
...


hm,....to je dobra ideja, samo predlagam, da se po temu obišče še kšno pivovarno..... :roll: :lol: :lol: :lol:
u discoteci pravo ludilo

Damjan Murko je CaR.
Uporabniški avatar
RoKy.
 
Prispevkov: 506
Pridružen: 05 Okt 2006, 07:17
Kraj: Dol pri ljubljani

OdgovorNapisal/-a kozmos » 12 Feb 2007, 13:39

RoKy. napisal/-a:
igor223 napisal/-a:to sem sicer že predlagal nekaj časa nazaj, ampak vsekakor bi bilo dorbodošlo si izmenjat izkušnje in se spoznat v živo!!

meni se zdi najboljši predlog, da je srečanje nekje v naravi, kjer bi si še ogledali kakšno meteorološko postajo
- Vojsko
- Rogla
- Lisca
...


hm,....to je dobra ideja, samo predlagam, da se po temu obišče še kšno pivovarno..... :roll: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol:
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a kozmos » 12 Feb 2007, 13:57

kjerkoli že bo če bo srečanje se bo pilo jedlo in plesalo :lol: :lol:
predvsem prvo :D
dajte še mal z idejam na plano kakšno fajn lokacijo v naravi najbolš pa da se ga zažura pa res da se spoznamo še tko iz osebnega vidika 8)
bilo bi lepo izmenjati izkušnje znanje in navsezadnje prijatelstva :D

kaj pa na to mislita administratorja, ker mimo njiju to ne sme iti tako da jošt matevž zbudta se pa dajta kako mnenje :wink: :wink:


uglavnem fantje fruca ne sme zmankat če bo kaj :lol: :lol: :lol: :lol:


lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a RoKy. » 12 Feb 2007, 14:07

jah jaz sem mnenja, da.....o vremenu se vedno tukaj pogovarjamo....ampak če se pa že srečamo bi pa najraje videl da se mamo fino s pijačo in jedačo :P seveda bi beseda tekla tudi o vremenu,.... :lol:
u discoteci pravo ludilo

Damjan Murko je CaR.
Uporabniški avatar
RoKy.
 
Prispevkov: 506
Pridružen: 05 Okt 2006, 07:17
Kraj: Dol pri ljubljani

OdgovorNapisal/-a amater » 12 Feb 2007, 16:35

Ne morem si kaj, da mi naprej ne pride na misel zbiranje glasov za srečanje AA....

Ja sej ni važn, sam da se bo pilo ne? :lol: :lol: Ni kul fantje...če nas bere kdo od "odraslih", si bo reku, da smo sami fkusi tle gor....pa mislim, da ni čist tko...ane?

Jaz sem za srečanje seveda, ne sme manjkat dober žur od pijače in jedače (še sponzorje lahk zrihtamo), samo vsi bomo prišli z avti, pa se ga dobr napil in potem lahko že vnaprej napovemo, da bo kaka naravna ujma kje počla ne? Ni kul...in moti me to hvalisanje s tem kok ga bomo požrl...v tem se kaže nezrelost folka...ne tle na forumu, da ne bo pomote...na žalost je taka miselnost Slovencev...mogoč pa zato nimamo snega :)

Ne zamerit...svobodmisleč pač...

Tak zdaj pa udri po meni! :oops: :oops:
Uporabniški avatar
amater
 
Prispevkov: 164
Pridružen: 20 Jan 2007, 21:32
Kraj: ***up above***

OdgovorNapisal/-a kozmos » 12 Feb 2007, 23:04

amater napisal/-a:Ne morem si kaj, da mi naprej ne pride na misel zbiranje glasov za srečanje AA....

Ja sej ni važn, sam da se bo pilo ne? :lol: :lol: Ni kul fantje...če nas bere kdo od "odraslih", si bo reku, da smo sami fkusi tle gor....pa mislim, da ni čist tko...ane?

Jaz sem za srečanje seveda, ne sme manjkat dober žur od pijače in jedače (še sponzorje lahk zrihtamo), samo vsi bomo prišli z avti, pa se ga dobr napil in potem lahko že vnaprej napovemo, da bo kaka naravna ujma kje počla ne? Ni kul...in moti me to hvalisanje s tem kok ga bomo požrl...v tem se kaže nezrelost folka...ne tle na forumu, da ne bo pomote...na žalost je taka miselnost Slovencev...mogoč pa zato nimamo snega :)



Ne zamerit...svobodmisleč pač...

Tak zdaj pa udri po meni! :oops: :oops:


se strinjam :wink:

lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a igor223 » 13 Feb 2007, 11:59

vsekakor moramo najprej mislit na strokovno"izpopolnjevanje", torej že omenjen ogeld kakšne profesionalne meteorološke postaje, ker zabava je na koncu vedno, vsepovsod!!

tako da dajmo mislit tudi na te reči!
Bolje malo kregan kot pa fejst zmatran iz službe!!
Uporabniški avatar
igor223
 
Prispevkov: 492
Pridružen: 23 Dec 2006, 10:11
Kraj: maribor (291 m)/brežice (161 m)

OdgovorNapisal/-a kozmos » 13 Feb 2007, 17:43

igor223 napisal/-a:vsekakor moramo najprej mislit na strokovno"izpopolnjevanje", torej že omenjen ogeld kakšne profesionalne meteorološke postaje, ker zabava je na koncu vedno, vsepovsod!!

tako da dajmo mislit tudi na te reči!


meni se ogled meteorološke postaje ne zdi lih nevem kako dobra ideja ker če si želiš ogledati kako meteorološko postajo se usedi v avto pa se odpelji na lisco npr., ker tukaj pri tem srečanju je bolj pomembno da se med seboj spoznamo in si izmenjamo prijatelstva pa še izkušnje meteorološko postajo pa sli lahko ogledamo kako drugo leto :roll: :roll:
to je samo moje mišlenje nevem pa kako drugi mislijo :wink:


lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a ŽUPMART » 13 Feb 2007, 18:29

kozmos napisal/-a:
igor223 napisal/-a:vsekakor moramo najprej mislit na strokovno"izpopolnjevanje", torej že omenjen ogeld kakšne profesionalne meteorološke postaje, ker zabava je na koncu vedno, vsepovsod!!

tako da dajmo mislit tudi na te reči!


meni se ogled meteorološke postaje ne zdi lih nevem kako dobra ideja ker če si želiš ogledati kako meteorološko postajo se usedi v avto pa se odpelji na lisco npr., ker tukaj pri tem srečanju je bolj pomembno da se med seboj spoznamo in si izmenjamo prijatelstva pa še izkušnje meteorološko postajo pa sli lahko ogledamo kako drugo leto :roll: :roll:
to je samo moje mišlenje nevem pa kako drugi mislijo :wink:


lp kozmos



Kaj pa, če bi združili oboje??? :D
Lahko se zberemo malo bolj zgodaj (npr. ob 10.00), gremo na postajo, tam si to ogledamo npr. do enih, pa imamo potem še dovolj časa za spoznavanje in druženje....a ne? :) :roll: :D :wink:
Uporabniški avatar
ŽUPMART
 
Prispevkov: 875
Pridružen: 18 Dec 2006, 14:05
Kraj: Kamnik (cca. 400 nmv) / Mengeš (317 nmv) / okolica Domžal (cca. 300 nmv)

OdgovorNapisal/-a kozmos » 13 Feb 2007, 18:33

ŽUPMART napisal/-a:
kozmos napisal/-a:
igor223 napisal/-a:vsekakor moramo najprej mislit na strokovno"izpopolnjevanje", torej že omenjen ogeld kakšne profesionalne meteorološke postaje, ker zabava je na koncu vedno, vsepovsod!!

tako da dajmo mislit tudi na te reči!


meni se ogled meteorološke postaje ne zdi lih nevem kako dobra ideja ker če si želiš ogledati kako meteorološko postajo se usedi v avto pa se odpelji na lisco npr., ker tukaj pri tem srečanju je bolj pomembno da se med seboj spoznamo in si izmenjamo prijatelstva pa še izkušnje meteorološko postajo pa sli lahko ogledamo kako drugo leto :roll: :roll:
to je samo moje mišlenje nevem pa kako drugi mislijo :wink:
jaz nebi folka vlačil kar takoj meteo. postaj gledat saj ubistvu se lahko sami zapeljejo tisti ki jim je do tega do kake postaje mi pa se ne moremo vsak dan videti zato pravim da je meni osebno bolj pomembno prvo leto druženje in soznavanje drug drugega nato pa seveda tudi ogled raznih meteo. postaj :wink:




Kaj pa, če bi združili oboje??? :D
Lahko se zberemo malo bolj zgodaj (npr. ob 10.00), gremo na postajo, tam si to ogledamo npr. do enih, pa imamo potem še dovolj časa za spoznavanje in druženje....a ne? :) :roll: :D :wink:


nebem meni se zdi bolj pomembno da se med seboj spoznamo da sploh vemo s kom se na forumu pogovarjamo nato pa kako drugo leto ko bomo še nekoliko več vedeli o vremenu pa da se ogleda kako meteo. postajo :wink: sej pravim to je moje mnenje najprej se spoznajmo nato pa lahko organiziramo preko foruma tudi razne oglede meteo. postaj v sloveniji :roll: meni se ogled meteorološke postaje ne zdi lih nevem kako dobra ideja ker če si želiš ogledati kako meteorološko postajo se usedi v avto pa se odpelji na lisco npr., ker tukaj pri tem srečanju je bolj pomembno da se med seboj spoznamo in si izmenjamo prijatelstva pa še izkušnje meteorološko postajo pa sli lahko ogledamo kako drugo leto :roll: :roll:
to je samo moje mišlenje nevem pa kako drugi mislijo :wink:
jaz nebi folka vlačil kar takoj meteo. postaj gledat saj ubistvu se lahko sami zapeljejo tisti ki jim je do tega do kake postaje mi pa se ne moremo vsak dan videti zato pravim da je meni osebno bolj pomembno prvo leto druženje in soznavanje drug drugega nato pa seveda tudi ogled raznih meteo. postaj :wink:


lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a igor223 » 13 Feb 2007, 18:56

ŽUPMART napisal/-a:
kozmos napisal/-a:
igor223 napisal/-a:vsekakor moramo najprej mislit na strokovno"izpopolnjevanje", torej že omenjen ogeld kakšne profesionalne meteorološke postaje, ker zabava je na koncu vedno, vsepovsod!!

tako da dajmo mislit tudi na te reči!


meni se ogled meteorološke postaje ne zdi lih nevem kako dobra ideja ker če si želiš ogledati kako meteorološko postajo se usedi v avto pa se odpelji na lisco npr., ker tukaj pri tem srečanju je bolj pomembno da se med seboj spoznamo in si izmenjamo prijatelstva pa še izkušnje meteorološko postajo pa sli lahko ogledamo kako drugo leto :roll: :roll:
to je samo moje mišlenje nevem pa kako drugi mislijo :wink:


lp kozmos



Kaj pa, če bi združili oboje??? :D
Lahko se zberemo malo bolj zgodaj (npr. ob 10.00), gremo na postajo, tam si to ogledamo npr. do enih, pa imamo potem še dovolj časa za spoznavanje in druženje....a ne? :) :roll: :D :wink:


ja župmart, to sem tako ali tako že predlagal - najprej strokovna zadeva, seveda ob tem debata, ki bi bila podkrepljena s profesionalci, potem pa zabava!!

z neko mirno vestjo bi se potem spravli pit in jest 8) 8)
Bolje malo kregan kot pa fejst zmatran iz službe!!
Uporabniški avatar
igor223
 
Prispevkov: 492
Pridružen: 23 Dec 2006, 10:11
Kraj: maribor (291 m)/brežice (161 m)

Naslednja

Vrni se na Vprašanja

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron