1 srečanje vremenkotov v letu 2007

Zanima me...

OdgovorNapisal/-a kozmos » 13 Feb 2007, 18:59

igor223 napisal/-a:
ŽUPMART napisal/-a:
kozmos napisal/-a:
igor223 napisal/-a:vsekakor moramo najprej mislit na strokovno"izpopolnjevanje", torej že omenjen ogeld kakšne profesionalne meteorološke postaje, ker zabava je na koncu vedno, vsepovsod!!

tako da dajmo mislit tudi na te reči!


meni se ogled meteorološke postaje ne zdi lih nevem kako dobra ideja ker če si želiš ogledati kako meteorološko postajo se usedi v avto pa se odpelji na lisco npr., ker tukaj pri tem srečanju je bolj pomembno da se med seboj spoznamo in si izmenjamo prijatelstva pa še izkušnje meteorološko postajo pa sli lahko ogledamo kako drugo leto :roll: :roll:
to je samo moje mišlenje nevem pa kako drugi mislijo :wink:


lp kozmos



Kaj pa, če bi združili oboje??? :D
Lahko se zberemo malo bolj zgodaj (npr. ob 10.00), gremo na postajo, tam si to ogledamo npr. do enih, pa imamo potem še dovolj časa za spoznavanje in druženje....a ne? :) :roll: :D :wink:


ja župmart, to sem tako ali tako že predlagal - najprej strokovna zadeva, seveda ob tem debata, ki bi bila podkrepljena s profesionalci, potem pa zabava!!

z neko mirno vestjo bi se potem spravli pit in jest 8) 8)


no ja sej mata prav :D :D tudi jaz bi čutil pomoje eno praznino v srcu če nebi obiskali kake vrem. postaje samo ne sme bit predaleč :lol: :lol: :lol:

ker se mi ne ljubi hodit :wink: čeprav sem športnik pa vseeno :D :D

lp kozmos(kozi)
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a RoKy. » 13 Feb 2007, 19:02

sicer pa kdo je rekel, da je lhko samo en ''gettogether'' u letu? lahko jih je 5 recimm :P
u discoteci pravo ludilo

Damjan Murko je CaR.
Uporabniški avatar
RoKy.
 
Prispevkov: 506
Pridružen: 05 Okt 2006, 07:17
Kraj: Dol pri ljubljani

OdgovorNapisal/-a igor223 » 13 Feb 2007, 19:48

ej, kozmos, potem bi bil krvavec prav primerna lokacija!!

če ste malo planinci v duši, potem ne bi bil problem!
Bolje malo kregan kot pa fejst zmatran iz službe!!
Uporabniški avatar
igor223
 
Prispevkov: 492
Pridružen: 23 Dec 2006, 10:11
Kraj: maribor (291 m)/brežice (161 m)

OdgovorNapisal/-a RoKy. » 13 Feb 2007, 20:20

igor223 napisal/-a:ej, kozmos, potem bi bil krvavec prav primerna lokacija!!

če ste malo planinci v duši, potem ne bi bil problem!



pa ti mene hočeš ubit al kaj? :lol: :lol:
u discoteci pravo ludilo

Damjan Murko je CaR.
Uporabniški avatar
RoKy.
 
Prispevkov: 506
Pridružen: 05 Okt 2006, 07:17
Kraj: Dol pri ljubljani

OdgovorNapisal/-a igor223 » 13 Feb 2007, 21:15

RoKy. napisal/-a:
igor223 napisal/-a:ej, kozmos, potem bi bil krvavec prav primerna lokacija!!

če ste malo planinci v duši, potem ne bi bil problem!



pa ti mene hočeš ubit al kaj? :lol: :lol:


pa kaj hočeš povedat, da en dan ne bi riskiral, pa se z nahrbtnikom odpravil nekam nad normalno življenje in ga gledal navzdol, pa se malo zamislil!!!

pa gor itak vozi gondola!! pol pa še ena urca na Veliki Zvoh, pa imaš prekrasen razgled nad tričetr Slovenije
Bolje malo kregan kot pa fejst zmatran iz službe!!
Uporabniški avatar
igor223
 
Prispevkov: 492
Pridružen: 23 Dec 2006, 10:11
Kraj: maribor (291 m)/brežice (161 m)

OdgovorNapisal/-a kozmos » 13 Feb 2007, 21:18

igor223 napisal/-a:
RoKy. napisal/-a:
igor223 napisal/-a:ej, kozmos, potem bi bil krvavec prav primerna lokacija!!

če ste malo planinci v duši, potem ne bi bil problem!



pa ti mene hočeš ubit al kaj? :lol: :lol:


pa kaj hočeš povedat, da en dan ne bi riskiral, pa se z nahrbtnikom odpravil nekam nad normalno življenje in ga gledal navzdol, pa se malo zamislil!!!

pa gor itak vozi gondola!! pol pa še ena urca na Veliki Zvoh, pa imaš prekrasen razgled nad tričetr Slovenije


maš prav al pa kako veliko planino majo gor ful dober sir pa ga že mal pogrešam :lol: :lol: :lol: :lol:

ja res je s krvavca se vidi če je ozračje čisto in prevetreno tudi vrh snežnika :D

lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a amater » 13 Feb 2007, 21:43

Lahk pa se dobimo pri Lazniku, pa jo mahnemo po Šisernikovi poti na Kremžarco pa dol v SG pol pa na uršljo kjer se ob lepem vremenu vidi tud Triglav :) :) :)
Uporabniški avatar
amater
 
Prispevkov: 164
Pridružen: 20 Jan 2007, 21:32
Kraj: ***up above***

OdgovorNapisal/-a kozmos » 13 Feb 2007, 21:47

amater napisal/-a:Lahk pa se dobimo pri Lazniku, pa jo mahnemo po Šisernikovi poti na Kremžarco pa dol v SG pol pa na uršljo kjer se ob lepem vremenu vidi tud Triglav :) :) :)


kaj b ti rad videl da crknem od hoje, jaz imam pred sabo še bogato športno kariero pa si res nebi rad uničil nog že tako mlad :lol: :lol: :lol:

madonca vidim da ste kle več al manj pohodniki nooo saj sem jaz tudi sam vseeno treba mal bližje to nardit oz nekje v centru slovenije da bo za vse na forumu vsaj pribljižno enako kilometrov :wink: :wink:
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a amater » 13 Feb 2007, 21:55

kozmos napisal/-a:
amater napisal/-a:Lahk pa se dobimo pri Lazniku, pa jo mahnemo po Šisernikovi poti na Kremžarco pa dol v SG pol pa na uršljo kjer se ob lepem vremenu vidi tud Triglav :) :) :)


kaj b ti rad videl da crknem od hoje, jaz imam pred sabo še bogato športno kariero pa si res nebi rad uničil nog že tako mlad :lol: :lol: :lol:

madonca vidim da ste kle več al manj pohodniki nooo saj sem jaz tudi sam vseeno treba mal bližje to nardit oz nekje v centru slovenije da bo za vse na forumu vsaj pribljižno enako kilometrov :wink: :wink:


Haha...saj ti ni treba peš no...športnik? Kaj pa mučiš zaen šport?
Uporabniški avatar
amater
 
Prispevkov: 164
Pridružen: 20 Jan 2007, 21:32
Kraj: ***up above***

OdgovorNapisal/-a igor223 » 13 Feb 2007, 21:55

kozmos napisal/-a:
amater napisal/-a:Lahk pa se dobimo pri Lazniku, pa jo mahnemo po Šisernikovi poti na Kremžarco pa dol v SG pol pa na uršljo kjer se ob lepem vremenu vidi tud Triglav :) :) :)


kaj b ti rad videl da crknem od hoje, jaz imam pred sabo še bogato športno kariero pa si res nebi rad uničil nog že tako mlad :lol: :lol: :lol:

madonca vidim da ste kle več al manj pohodniki nooo saj sem jaz tudi sam vseeno treba mal bližje to nardit oz nekje v centru slovenije da bo za vse na forumu vsaj pribljižno enako kilometrov :wink: :wink:


fantje, zmenite se, meni je čist vseeno kam, samo da bo, da se bo jedlo in še več pilo, seveda prej pa - strokovna zadeva!!

Ja velika planina, ampak - na sprehod pa menda ja ne bomo šli gor! torej meteorološka!!
Bolje malo kregan kot pa fejst zmatran iz službe!!
Uporabniški avatar
igor223
 
Prispevkov: 492
Pridružen: 23 Dec 2006, 10:11
Kraj: maribor (291 m)/brežice (161 m)

OdgovorNapisal/-a kozmos » 13 Feb 2007, 21:57

igor223 napisal/-a:
kozmos napisal/-a:
amater napisal/-a:Lahk pa se dobimo pri Lazniku, pa jo mahnemo po Šisernikovi poti na Kremžarco pa dol v SG pol pa na uršljo kjer se ob lepem vremenu vidi tud Triglav :) :) :)


kaj b ti rad videl da crknem od hoje, jaz imam pred sabo še bogato športno kariero pa si res nebi rad uničil nog že tako mlad :lol: :lol: :lol:

madonca vidim da ste kle več al manj pohodniki nooo saj sem jaz tudi sam vseeno treba mal bližje to nardit oz nekje v centru slovenije da bo za vse na forumu vsaj pribljižno enako kilometrov :wink: :wink:


fantje, zmenite se, meni je čist vseeno kam, samo da bo, da se bo jedlo in še več pilo, seveda prej pa - strokovna zadeva!!

Ja velika planina, ampak - na sprehod pa menda ja ne bomo šli gor! torej meteorološka!!

:wink: :D :wink:
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

Prejšnja

Vrni se na Vprašanja

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov

cron