PRO-Napovedi - predlogi

Analizirajte stanje in podajte svojo napoved vremena tako ali drugače na hiter in preprost način

Se vam PRO-napovedi zdijo podane preveč poredkoma?

Glasovanje se je zaključilo dne 31 Maj 2007, 21:18

Da
3
60%
Ne
1
20%
Kaj so to PRO-napovedi?!
1
20%
 
Skupaj glasov : 5

PRO-Napovedi - predlogi

OdgovorNapisal/-a ŽUPMART » 27 Mar 2007, 21:18

Zdravo!

Ker se zadnje čase v PRO-napovedih nič ne dogaja, sem odprl tole temo, kamor lahko pišete predloge v zvezi z njimi.



Za PRO-napovedi sva zadolžena midva z kozmosom in pa seveda naša admina Jošt Laznik in Tevz Poberznik. Lahko vam povem razlog, zakaj se jaz ne spravim pisat nove napovedi - taka obširna napoved, podkrepljena s kartami mi vzame kar precej časa in zato s tem pisanjem vedno odlašam. Kako je z drugimi ne vem, vendar sklepam iz lastnih izkušenj.

Zato sem kozmosu predlagal, da bi odprl to temo, da bi te napovedi malo poživil in, da bi vsaj vsake toliko na svojem mestu pristala kakšna od njih.


Tudi sam imam predlog (oz. sva ga dodelala skupaj s kozmosom):

Lahko bi stvar uredili na način, da določimo datume (po tednih), kdaj bo kdo napovedoval. Se pravi, npr. ta teden sem za to zadolžen jaz, drugi teden kozmos itd. - seveda bi, kljub temu, da ostali niso na vrsti, tja imeli pravico še vedno pisat. Je pa tisti, ki je na vrsti, dolžan oddat svojo napoved vsaj enkrat tedensko v tistem tednu, ko je na vrsti (če tisti teden napovedi ne bo mogel oddat, naj to sporoči čim prej oz. še pred koncem tedna, da ga nekdo zmenja).

Drugi predlog je, da bi v našo skupuno dodali še kakšnega napovedovalca (najbolj primerna se mi zdita amater in bore, morda še kdo). Tako bi lahko na vrsto prišli manjkrat in s tem bi verjetno dosegli, da bi vsak res napisal svojo napoved, vsaj, ko bi prišel na vrsto - potem bi bilo bi bolj poredkoma, če bi nas bilo več.

Kaj mislite? :roll:

Prosim, čim več predlogov.... :roll: :D
Uporabniški avatar
ŽUPMART
 
Prispevkov: 875
Pridružen: 18 Dec 2006, 14:05
Kraj: Kamnik (cca. 400 nmv) / Mengeš (317 nmv) / okolica Domžal (cca. 300 nmv)

OdgovorNapisal/-a kozmos » 27 Mar 2007, 21:27

ja bilo bi lepo podobno imajo tudi na slo-forumu... ko ima vsak svoj termin za napoved vremena, prav tako tudi na krtini je podobno jaz se definitivno strinjam ampak preko adminov. ne moremo iti zato počakajva kaj bosta na vse tole porekla naša admina. bi pa dodal še to da se vsak lahko prijavi da lahko sodeluje ampak ga potem admina na podlagi uporabnosti njegovih postov odločita ali je primeren ali ne :wink:



lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a ŽUPMART » 27 Mar 2007, 21:30

kozmos napisal/-a:ja bilo bi lepo podobno imajo tudi na slo-forumu... ko ima vsak svoj termin za napoved vremena, prav tako tudi na krtini je podobno jaz se definitivno strinjam ampak preko adminov. ne moremo iti zato počakajva kaj bosta na vse tole porekla naša admina. bi pa dodal še to da se vsak lahko prijavi da lahko sodeluje ampak ga potem admina na podlagi uporabnosti njegovih postov odločita ali je primeren ali ne :wink:


Res je. Počakajmo, ostali se pa tudi lahko prijavite. :wink:
Uporabniški avatar
ŽUPMART
 
Prispevkov: 875
Pridružen: 18 Dec 2006, 14:05
Kraj: Kamnik (cca. 400 nmv) / Mengeš (317 nmv) / okolica Domžal (cca. 300 nmv)

OdgovorNapisal/-a kozmos » 27 Mar 2007, 21:30

Lahko vam povem razlog, zakaj se jaz ne spravim pisat nove napovedi - taka obširna napoved, podkrepljena s kartami mi vzame kar precej časa in zato s tem pisanjem vedno odlašam. Kako je z drugimi ne vem, vendar sklepam iz lastnih izkušenj.


podpis pri meni je enako ker je časa res zelo malo za vsakodnevno poglobitev v karte, tako pa bi imel vsak svoj termin in bi si za naprej vsak naredil svoj plan in bilo bi nam vsem skupaj lažje. :wink:


lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a kozmos » 27 Mar 2007, 21:32

ŽUPMART napisal/-a:
kozmos napisal/-a:ja bilo bi lepo podobno imajo tudi na slo-forumu... ko ima vsak svoj termin za napoved vremena, prav tako tudi na krtini je podobno jaz se definitivno strinjam ampak preko adminov. ne moremo iti zato počakajva kaj bosta na vse tole porekla naša admina. bi pa dodal še to da se vsak lahko prijavi da lahko sodeluje ampak ga potem admina na podlagi uporabnosti njegovih postov odločita ali je primeren ali ne :wink:


Res je. Počakajmo, ostali se pa tudi lahko prijavite. :wink:


je pa res tako kot si že ti napisal da tudi jaz mislim da sta za ta "status" najbolj primerna bore in pa amater ostali nekoliko manj ampak še vseeno se lahko prijavite :wink:




lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a ŽUPMART » 27 Mar 2007, 22:19

kozmos napisal/-a:
ŽUPMART napisal/-a:
kozmos napisal/-a:ja bilo bi lepo podobno imajo tudi na slo-forumu... ko ima vsak svoj termin za napoved vremena, prav tako tudi na krtini je podobno jaz se definitivno strinjam ampak preko adminov. ne moremo iti zato počakajva kaj bosta na vse tole porekla naša admina. bi pa dodal še to da se vsak lahko prijavi da lahko sodeluje ampak ga potem admina na podlagi uporabnosti njegovih postov odločita ali je primeren ali ne :wink:


Res je. Počakajmo, ostali se pa tudi lahko prijavite. :wink:


je pa res tako kot si že ti napisal da tudi jaz mislim da sta za ta "status" najbolj primerna bore in pa amater ostali nekoliko manj ampak še vseeno se lahko prijavite :wink:


Mogoče še kralj matjaž; če bi kaj pisal. Bolj poredkoma se oglaša na forum on... :roll:

Mogoče sem pozabil še koga, tako, da se vi kar prijavite. Potem bomo pa videli. :wink:
Uporabniški avatar
ŽUPMART
 
Prispevkov: 875
Pridružen: 18 Dec 2006, 14:05
Kraj: Kamnik (cca. 400 nmv) / Mengeš (317 nmv) / okolica Domžal (cca. 300 nmv)

OdgovorNapisal/-a Poberznik » 28 Mar 2007, 15:00

Zdravo!

Problem je v tem, da je Laznik že cel mesec študijsko odsoten, do interneta pa ima dostop le za vikend doma in tudi tedaj nima prav veliko časa...

Tudi sam imam dokaj malo časa, v tej skupini pa sem bolj kot ne zadolžen za tehnične zadeve, tako da napovedovanje raje prepuščam vam :)


Za vikend, če se bova videla z Joštu, se bova pogovorila o teh zadevah...
V prihodnje, ko bo nekoliko več časa, razmišljam o aplikaciji, ki bo namenjena vam napovedovalcem, kamor boste vpisovali napovedi, ki bodo dostopne obiskovalcem strani (namesto 3-dnevne, 7-dnevne, napovedi v besedi, morda tudi kaj podobnega kot je hitra napoved).

LP
Uporabniški avatar
Poberznik
Site Admin
 
Prispevkov: 130
Pridružen: 30 Mar 2006, 18:40
Kraj: Šentjanž pri Dravogradu

OdgovorNapisal/-a ŽUPMART » 28 Mar 2007, 15:40

Poberznik napisal/-a:Zdravo!

Problem je v tem, da je Laznik že cel mesec študijsko odsoten, do interneta pa ima dostop le za vikend doma in tudi tedaj nima prav veliko časa...

Tudi sam imam dokaj malo časa, v tej skupini pa sem bolj kot ne zadolžen za tehnične zadeve, tako da napovedovanje raje prepuščam vam :)


Za vikend, če se bova videla z Joštu, se bova pogovorila o teh zadevah...
V prihodnje, ko bo nekoliko več časa, razmišljam o aplikaciji, ki bo namenjena vam napovedovalcem, kamor boste vpisovali napovedi, ki bodo dostopne obiskovalcem strani (namesto 3-dnevne, 7-dnevne, napovedi v besedi, morda tudi kaj podobnega kot je hitra napoved).

LP


Tudi ta ideja je super. :wink:
Kaj pa misliš, če bi še koga dodali k napovedovalcem? Kdo se ti zdi najbolj primeren? :roll:
Uporabniški avatar
ŽUPMART
 
Prispevkov: 875
Pridružen: 18 Dec 2006, 14:05
Kraj: Kamnik (cca. 400 nmv) / Mengeš (317 nmv) / okolica Domžal (cca. 300 nmv)

OdgovorNapisal/-a Poberznik » 28 Mar 2007, 16:22

Nebi o tem govoril, ker vas ne poznam dovolj...

Ko bo prišel čas, se bo videlo, kdo je še resen kandidat :D
Uporabniški avatar
Poberznik
Site Admin
 
Prispevkov: 130
Pridružen: 30 Mar 2006, 18:40
Kraj: Šentjanž pri Dravogradu

OdgovorNapisal/-a ŽUPMART » 31 Mar 2007, 20:55

Kaj sedaj - sta se kaj pogovrila??? Kaj poročajta kaj in kako, prosim. :roll:
Uporabniški avatar
ŽUPMART
 
Prispevkov: 875
Pridružen: 18 Dec 2006, 14:05
Kraj: Kamnik (cca. 400 nmv) / Mengeš (317 nmv) / okolica Domžal (cca. 300 nmv)

OdgovorNapisal/-a Laznik » 31 Mar 2007, 21:58

Seveda lahko dodamo, povejte predloge (glede na poste) in se lahko dogovorimo.
Uporabniški avatar
Laznik
Site Admin
 
Prispevkov: 449
Pridružen: 30 Mar 2006, 20:50
Kraj: Dravograd

OdgovorNapisal/-a ŽUPMART » 31 Mar 2007, 22:11

Moj predlog:

- amater
- bore
- morda Beno93 (bi se moral še malo dokazat, vendar se mi zdi, da mu kar gre)

Še ostali, dajmo.



Aja, kaj pa glede tistega, da bi, ali po datumih določili napovedovanje ali pa, da naredimo pravo napoved (najbolje se mi zdi kar podobno krtini)???
Uporabniški avatar
ŽUPMART
 
Prispevkov: 875
Pridružen: 18 Dec 2006, 14:05
Kraj: Kamnik (cca. 400 nmv) / Mengeš (317 nmv) / okolica Domžal (cca. 300 nmv)


Vrni se na Napoved vremena - Splošno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron